O Nas

CentrumAGD.com to nowoczesna ekspozycja sprzętu AGD, posiadamy jedną z największych wystaw sprzętu w Polsce. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy ponad 200m2 wypełnionych sprzętem najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

POZNAJ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt AGD od renomowanych producentów, produkty oferowane przez CentrumAGD.com pochodzą z oficjalnej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Nasze doświadczenia wywodzą się z projektowania oraz produkcji mebli kuchennych dzięki czemu posiadamy szersze spojrzenie na kwestię doboru AGD do kuchni.

WYMARZONY PROJEKT

Nasza ekspozycja podzielona jest na sekcje związane z producentami sprzętu, większość naszych klientów poszukuje produktów AGD pochodzących od jednego producenta z jednej linii produktowej. Wyjątkiem od tej reguły są okapy kuchenne, posiadamy wydzieloną część naszej ekspozycji na której znajdziecie Państwo okapy powieszone na ścianie o długości ponad 10m.

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Wybierając AGD z naszej oferty macie Państwo pewność ze będzie to trafiony wybór, nasze doświadczenie w sprzedaży mebli kuchennych, sprzętu AGD połączone z wieloletnim kontaktem z klientami pozwala nam na zaproponowanie sprzętu którego Państwo poszukujecie.

7 DNI W TYGODNIU DLA PAŃSTWA

Działamy przez 7 dni w tygodniu, nasze godziny pracy dopasowujemy specjalnie do Państwa potrzeb.

Nowy serwer